.

.

New
КООРДИНАТОР ноќта на Вештерките Трик или Лекување Торба, ноќта на Вештерките Бонбони Партија Подарок Подарок Торба, денот на Благодарноста Партија Бонбони Торба с

КООРДИНАТОР ноќта на Вештерките Трик или Лекување Торба, ноќта на Вештерките Бонбони Партија Подарок Подарок

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

1. Користење на високо-квалитетни полиестер материјал, моделот е убаво печатени, бојата е светла, раката се чувствуваат силна, тежината е светлина, и тоа е удобен за носење.На обновливи ноќта на Вештерките торба е еколошки и еднократно.Ноќта на вештерките трик или лекување на кеси се лесно да се чисти и да се отпорни на дамки. 2. Различни стилови и бои за да го изберете, како што се слатки џуџиња, скелети, итн., класичен и слатки, исто така дизајниран со преносни се справи, што го прави полесно за вас да носат бонбони кофа.Големината на tote торба е за 24cm, а висината е 24cm.Ширина е 23cm рака подигната од 18cm, погоден за секојдневна употреба; погоден за бонбони, храна, лични предмети, итн. 3. Овие снек кеси се големи резерви за ноќта на Вештерките партија игри, трик-или-лекување на активности и други тема партии.Тие, исто така може да се користи како ноќта на Вештерките снек кеси, подарок кеси, сувенири кеси, кеси, секојдневни чанти, и библиотеки.Книгата tote кеси, денот на Благодарноста партија, роденден, класа активности, дневни складирање, итн., како и слатки, подароци, училишни материјали, мали играчки, закуски, итн.Овие ноќта на Вештерките кеси може да се користи повторно, па дури и може да се користи како шопинг кеси. 4. Како детето расте, нема потреба да го замени тоа.Погодна за сите возрасти!Направи хаос?Тоа е во ред!Само рака мие и се откажам да се исуши.Можете да одржите вашиот обновливи крпа торба во својата најдобра состојба. 5. Ако имате било какви прашања по приемот на производот, можете да го контактирате овластениот сервис во секое време!На клиентите ќе ви одговори во рок од 24 часа.Може да имате незаборавна ноќ на Вештерките и да ви посакам среќен шопинг!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат