.

.

New
NICKSTON Врежана Орел Главата Гледајќи Право Вистинска Кожа Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 2 и Обратно Smartwatch Браун Хривнија Рака (4. Злато Боја Мазна Тока, за Обратно 2)

NICKSTON Врежана Орел Главата Гледајќи Право Вистинска Кожа Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 2 и Обратно

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Ќе добијат 1 (Една) Висок Квалитет Врежана Вистинска Кожа за на Рака Бенд со Бода, Тока и 2 Брзо Ослободување Pin Адаптери.Инсталиран на Бендот и е Подготвен да го Прикачите на Уредот.Одберете Големина за Обратно 2 или Обратно и Тока Адаптери Боја Дизајн од Варијации Мени.Една Универзална Големина Одговара на врвката за околу Големина од 6" до 8.5" ( од 150mm до 216mm).Доаѓа со NICKSTON Кутија како на Сликата !!.Компатибилен со Fitbit Обратно 2 и Обратно на Сите Изданија !Smartwatch НЕ е Вклучен !!!Проверете Опис на Производот за Дополнителни Информации.Опис на производот : Компатибилен со Fitbit Обратно 2 и Обратно Smartwatch Сите Изданија Димензии на Бендот : Долга Рака Должина 5.11" - 130mm / Краток Рака Должина 3.14" - 80mm / Тока 0.78" - 20mm / Бендот Дебелина 3mm Premium Квалитет Вистинска Кожа и Прецизно Направена Врежана Мотив.Во изработка на овој производ, посебно изработката техника се користи за сечење, големината, инструментално, втиснување, сликарство и крои - е дизајниран да изгледа возраст.Овие модели ќе имаат возраст изглед, кој е привлечен за клиентите кои се во потрага по уникатен, модерен, гроздобер рустикален изглед.Чистење : Бидејќи овој бенд е направен од природни материјали, тоа ќе мувла на вашиот зглоб и развој на возраст од патина заврши со текот на времето.Кожени бендот не е пот или водоотпорен.Ние препорачуваме ограничени да нема контакт со влага за да се намали промена на бојата-оштетување на бендот.Ако групата добива влажни и валкани ние препорачуваме користење на не-абразивни, lint-слободен крпа.Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.Кожа може да се исуши, особено кога се изложени на вода.Ние препорачуваме месечна примена на кожа средството за смекнување на косата да се задржи вашата кожа заштитена и moisturized.Чистење може да се направи со малку навлажнета крпа.Уживаат во свежо нов изглед со вашите додатоци и нека времето оди со стил!Smartwatch НЕ е Вклучен !!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат