.

.

New
Ultralast УЛ-535L Канон BP-535 Еквивалент видео камера Батеријата

Ultralast УЛ-535L Канон BP-535 Еквивалент видео камера Батеријата

DEN 2878.80

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .ЗАМЕНА ЗА : Canon - G2, Canon - G3, Canon - Optura 10, Canon - Optura 100 MC, Canon - Optura 20, Canon - Optura 20/10, Canon - Optura 200 MC, Canon - Optura D74b, Canon - Optura Пи, Canon - Optura Xi, Canon - јас zr-10, Canon - јас zr-20, Canon - ZR25, Canon - јас zr-25 MC, Canon - јас zr-30 MC, Canon - јас zr-40, Canon - јас zr-45 MC, Canon - јас zr-50 MC, Canon - ZR60, Canon - јас zr-60, Canon - ZR65 MC.ЗАМЕНА ЗА : Canon - ZR70 MC, Canon - јас zr-70 MC, Canon - Power Shot G1, Canon - Power Shot G2, Canon - Power Shot G3, Canon - Power Shot Про 90 Е, Canon - Pro90is.ЗАМЕНА ЗА : Canon - БП-508, Canon - БП-512, Canon - БП-514, Canon - БП-535, Digipower - БП-CN535. Li-Ion4500m Ah/7.4 V.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат