.

.

New
2021 Bitcoin Колекционерски Комеморативна Монета со Луксузни Сомот Случај | Bitcoin Cryptocurrency (Црна)

2021 Bitcoin Колекционерски Комеморативна Монета со Луксузни Сомот Случај | Bitcoin Cryptocurrency (Црна)

DEN 310.80

Количина на стоки
Достапно

ГО ПРОСЛАВАТ CRYPTOCURRENCY ДВИЖЕЊЕ : Овие еден од еден вид монети се направена со супериорен дизајн детали за да ја одбележат историскиот момент на нивните соодветни cryptocurrencies.Стави под перница за добра крипто среќа!.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ И ПРОИЗВОДСТВО : Премиум позлата извори од квалитетот фокусирани на производителот.Елегантниот и долготрајни дома декор објект.Претставуваат вашата љубов за cryptocurrencies со овие cryptocurrency монети со ставање на нив на вашиот компјутер, биро или полица во вашата дневна соба и спалната соба.ПРЕМИЈАТА се ЧУВСТВУВААТ И ТЕЖИНА : Се направени со цврст метал дава монета многу добра тежина.Заедно со сјајни мазна завршница, оваа монета е дефиницијата на премија.ФАНТАСТИЧЕН ПОДАРОК ЗА CRYPTOCURRENCY FANATICS : Давање cryptocurrency како подарок никогаш не беше како посебно како физички подарок, но со ова, можете да го направите и двете!Доаѓа со убава сомот кутија спакувани во трајни акрилик сад за да ги чувате QR кодови како ладно складирање.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПАКУВАЊЕ : пакувањето е во тек со отпорен на гребење акрил, како и заштитна фолија капак.Вие се гарантира да имаат совршена состојба на монета или вашите пари назад!.Прослават Cryptocurrencies со овие спомен Cryptocurrency монети.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат