.

.

New
Цена по 240 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees G0UX5R Азбука Писмо Лабава Монистра Антички Бронзени Наоди Beading Занает Материјали Масовно Многу

Цена по 240 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees G0UX5R Азбука Писмо Лабава Монистра Антички

DEN 1127.04

Количина на стоки
Достапно

Цена по 240 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees G0 UX5 R Азбука Писмо Лабава Монистра Антички Бронзени Наоди Beading Занает Материјали Масовно Многу.Секоја Големина : 11x14x5mm(7/16"x17/32"x3/16").Цена по 240 Парчиња.Повеќе од 10.000 различни накит одлуки шарм може да се најдат на мојата продавница насловната страна.За пребарување на шарм што ја сакате на мојата продавница насловната страна.Ви благодариме.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат