.

.

New
LTCTL Фармацевт Пумпа Разноврсна Сапун Фармацевт Керамички Сапун Фармацевт со Сунѓер Носителот Refillable Бања Сапун Диспензерот за Кујна, Бања сапун Пумпа (Боја : Кафена)

LTCTL Фармацевт Пумпа Разноврсна Сапун Фармацевт Керамички Сапун Фармацевт со Сунѓер Носителот Refillable Бања

DEN 2090.40

Количина на стоки
Достапно

Голем капацитет за да се избегне замена, сапун, и многу често, која може да донесе погодно за вашето семејство.Кажете збогум на монотоно, невкусна, валкани и неуредна бања.Ви даде стилски и убави бања простор.Мали дома објекти направи животот многу повеќе од чувство на припадност, стилски и едноставен солидна боја Нордиските стил на дизајн, ви даваат различни утро и ноќ.Една работа е мулти-цел, лосион шише може да се користи за сите видови на лосион за пакување, ритам дизајн може да се стави на сапун, четка топката, големината е само право.Големина 19. 5cm/7.67 во x 8.3 см/3. 26in.Тоа, исто така, може да дејствува како бар/countertop/бања/кујна/сад сапун фармацевт.Совршен за вашето семејство, кафе бар, канцеларии, училишта, хотели и ресторани.Материјал : керамички + ABS пумпа head Style : две options Style : Нордиските style Place на Потекло : Chaozhou, Guangdong Style : Европската style Popular елементи : цврсти color Color класификација : браун, white Applicable сценарија : комерцијални, household Size : 19. 5cm/7.67 во x 8.3 см/3. 26in Opening шише за чистење или refilling е исто така брзо и лесно.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат