.

.

New
Круна ДП-80 Директни Пареа Стационарни Литургија со 80 Литри Капацитет, 2/3 Јакна & Пиедестал База

Круна ДП-80 Директни Пареа Стационарни Литургија со 80 Литри Капацитет, 2/3 Јакна & Пиедестал База

DEN 1281.60

Количина на стоки
Достапно

Круна е Неподвижна Литургија, директна пареа, 80 литри капацитет, 2/3 јакна, 2" draw-оф, вклучува : перфорирани цедилка, пролет assisted шарки покрие & тапа заграда, 316 од не 'рѓосувачки челик внатрешни работи лагер, од не' рѓосувачки челик надворешноста, пиедестал, 35 psi, NSF.Капак, пролет assisted, за 80 литри литургија, стандард.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат