.

.

New
SOFIBELLA Pleated Peplum Јакна - Бела

SOFIBELLA Pleated Peplum Јакна - Бела

DEN 2400.00

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Биста : Полу-опремени.Торзото : Полу-опремени.Должина : Просек.Ракавите : Полу-опремени.Целосна патент.Заврши својата тенис се погледне за сезона со ова одлично во потрага да се загрее јакна од Sofibella!На Sofibella Pleated Peplum јакна има женски стил, која е голема потрага и удобно со висок врат, полн патент, и pleated peplum назад детали.Големина на : Medium Промоции може да се разликуваат во зависност од големината.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат