.

.

New
SPNEC Керамички Декорација - Риба Резервоарот Кристално Стакло Lotus, Лотос Цвет Украси,Аквариум Риби Резервоарот Декорации

SPNEC Керамички Декорација - Риба Резервоарот Кристално Стакло Lotus, Лотос Цвет Украси,Аквариум Риби Резервоарот

DEN 9707.76

Количина на стоки
Достапно

★【Shasty шик】 Lotus семе работат добро, домот активности, lotus коренот на изработка, реална форма, полна со шарм, мала жаба дизајн, повеќе интересно, тушеви насликан lifelike, едно стебло и еден пулсот. ★【Metically избраните материјали】 материјал кој се користи во ред суровини руда пурпурна песок, кал, виолетова кал боја е дебел и густ, на тоналитет е нежна, со допир е мазна и нежна, и breathability е добро, која е многу погодна за почеток. ★【Рачно изработени】Познатиот рачно резбани, живописни слика, прецизната изработка, деталите на рака бере, исклучително реална и чисти, совршен, беспрекорен. ★【значење убава】 Чај милениче украси со убави благослови додадете квалитетот на нашите мрзливи дома живот и се многу предмети. ★【Применливи прилики】 Можете да им даде на старешините, лидери, или можете да играте сами.Можете да се види тоа во чај маса, студија соба, дневна соба, итн.Тоа е практично чај се игра која може да се собираат и да се ценети за игра.Големина : 6.8*само 11,6 cm Боја : Purple Our пурпурна песок чај милениче, таписерии изработка, елегантна атмосфера, со користење на чиста руда чиста виолетова песок, кал, стилски и креативни.Таа е погодна за декорација на дневната соба, студија сала и канцеларија.➤Производ параметри★ Име : Жаба Lotus Чај Милениче★Материјал : Оригинални рудникот пурпурна песок, кал★ Големина : 6.8*само 11,6 cm★ Занает : рачно изработени★Применливи прилики : дневна соба, студија, канцеларија, итн.★ Рутински одржување : чисти со мешавина на пен секој ден, редовно се нанесуваат со чај крпа за да се задржи на одреден степен на осветленост.силна три-димензионални ,мал во големина, лесен во тежина, лесно да се одржи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат