.

.

New
Zeno Фитнес Тренингот Клупата Еден | Клупата Притиснете | Glute Покренува | во-Домашна Работа, Надвор | Направени со Висока Густина Пена за | Против Пролизгување | 50+ Вежби

Zeno Фитнес Тренингот Клупата Еден | Клупата Притиснете | Glute Покренува | во-Домашна Работа, Надвор | Направени

DEN 8760.00

Количина на стоки
Достапно

ZENO САЛАТА РАБОТАТ на КЛУПАТА : Дали тоа што е нога ден, градите ден, или нешто помеѓу, Тренингот Клупата V. 2 може да ви помогне да се нагласи вежби кои ќе ви овозможи да се постигне своите цели.Изберете од 50+ вежби дека тренингот клупата го прави лесен, со користење на кој било степен на тежина одговара на вашите потреби.ВЕЖБИ : Со само овој клупата сама, можете да направите избор на вежби од удобноста на вашиот дом.Можете да го направите рамо редови, пеперутка притиска, клупа притиска, glute покренува, чекор-ups, хип thrusts, и многу повеќе!.ОПРЕМА : Нашата Тренингот Клупата доаѓа со различни додатоци како што се 3 Пара на Бендови (50 кг, 30 кг, 15 кг), 2 рачки, 1 глуждот рака, 6 D-прстени за Отпорни на Бендот, Прилози, и додаток 1 торба за да обезбеди голем дома-тренингот искуство.ИЗДРЖЛИВОСТ : на Оваа клупа е конструиран за да се поддржуваат до 1,000 фунти со засилен крои и договор-одделение висока еластичност пена за да се осигура дека вие ќе имате на вашиот Тренингот Клупата V. 2 години за да дојде!".ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРА : Ние сме толку сигурни дека ви се случува да сакаме нашите производи, ние нудиме 15-дневниот тест на сите наши опрема.Имате проблем со вашиот производ?Ако сакате да се вратите на вашата нарачка, ние нудиме 15-Дневниот Гаранција за Парите назад.Вклучена Опрема : Еден компјутер Bench Three парови на бендови (50lbs, 30lbs, и 15 кг)Шест компјутери Д-Прстени за отпорни бенд attachments Two компјутери handles Two компјутери Глуждот Strap One Додатоци bag Tech Спецификации : Големина : 38" x 15" L x WWeight : 35 lbs Supports до 800 lbs Reinforced крои да се обезбеди stability11 Слој на Polywood да се обезбеди durability Bring салата искуство дома со нашето сите-во-едно отпор клупата.Изведување над 50+ вежбање.Лесни & portable Tone до body Build muscle Improve flexibility Burn fat Full-тело workouts AN ЦЕЛАТА САЛАТА ДОМА : ✔ СИТЕ-ВО-ЕДНО BENCHReplace тешки тегови и гломазна тренингот опрема со една клупа.Вклучува четири прилози и три пара на отпор бендови кои помагаат да се намали заеднички вирус.✔ ДИЗАЈНИРАН ЗА EVERYONEWhether сте нови на фитнес или напредна bodybuilder, нашата клупа ќе ви помогне да се постигне секоја цел.✔ ПРЕНОСНИ & COMPACTStarting на само 35lbs, може да се земе и чува на клупата насекаде.✔ ИЗГРАДЕНА НА LASTIt поддржува повеќе 800lbs.Комфорни и издржливи винил.Тие се дизајнирани со индустриски 11 слој иверица.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат