.

.

New
Soglen Проектор Светилка Ѕвезда Проектор Галакси Проектор Светлината LED Ноќ Светлина Проекторот со Далечинскиот Управувач за Деца Бебе Возрасни Спалната соба/Партиј

Soglen Проектор Светилка Ѕвезда Проектор Галакси Проектор Светлината LED Ноќ Светлина Проекторот со Далечинскиот

DEN 2879.76

Количина на стоки
Достапно

Повеќе Ѕвезда & Галакси Осветлување Начини : со Овој 3-боја (црвена, сина и бела) светло проектор поддршка солидна боја, bi-боја, и три-боја светлосни ефекти кои може да се префрли рачно или автоматски, создавање до 7 осветлување начини да се збогати вашиот визуелно искуство.Нека галакси проектор донесе ѕвездена ноќ и огромни галакси дома, вртење на таванот во почетниот планетариум за вашиот простор фантазија во текот на ноќта.Далечински Управувач & Музика Говорник : За ваша погодност, ѕвездата проектор доаѓа со далечински контроли, ослободување од срам на случајно загуба.Вграден-во со високо-квалитетни звучници, исто така, поддржува играње на музика на вашиот телефон безжично.Светлата ќе ја синхронизирате музиката откако се отвори звук контрола на владата, со создавање на длабок звук & визуелна атмосфера.Се прилагодува Осветленоста & Протокот на ветер : Со 3 нивоа на осветленост на вредноста, можете да го поставите галакси проектор светлина за да се исполнат различни светлината потреби.Уште повеќе, nebulae може да се постави со тек ефект и тоа дури и поддржува прилагодување на протокот на брзина, правење на вашиот ноќ повеќе кориснички.Ѕвездите со дишењето ефект се смири можете да спие убедливо во секоја темна ноќ.Атмосферата Зграда Ноќ Светлина : Дали ставање на тоа на кревет биро да ги споделите со дишењето ѕвезди & тече nebulae да се смири да спиеш, или декорирање на вашиот дом со светилки кои синхронизација со музиката на фестивали, ѕвезда ноќ светлина проектор совршено се гради вистинска атмосфера.Посебен & идеал роденден/фестивал подарок за пријатели и деца кои се восхитуваат на безброј ѕвезди и универзумот.Продажбата на Услугата : Купите со мир на умот.Ако има било какви причини не сте задоволни со купувањето само нас контакт во рок од 30 дена на купување на производот,и ќе ви даде наплата или да го замени. ★【Далечински управувач user-friendly 】Новина светла доаѓа со далечински управувач.Далечинска контрола има прилагодувањата за слабо светлата и, исто така, контрола на брзината на starsghts.На далечинскиот е Б+ и Б - и оние копчиња се користат за да се Затемнете светлата надолу 3 различни поставувања.Можете да го исклучите светлата и да се само користење на ѕвезди со притискање на LED копчето.★【7 бои мешавина & 4 агли проекција 】7 различни видови на сцената светла ефекти, создава илјадници ѕвезди со или без облак формации, уживаат згодна ѕвезда светла проектор шоу.Новина светла Галакси Проекторот може да се прилагоди од 4 различни агли благодарение на дизајнот на 4 плитка страни на основата.Можете да изберете да се игра проекција на плафон, ѕид или други насоки. ★【Мулти-Функција на Дизајнирање Светлина Проектор】Донесе романтична ноќ, тоа може да се користи како brightness-прилагодливи ноќ светлина, океански бран амбиент светлина, фаза партија светло, ноќ светлина за деца, диско топка, игра соба оркестарот светлина, домашно кино акцент, strobe светилка.

Карактеристики на стоката

Product Size:16.5*8.5cm :
Material:
ABS
Item color:
white/grey
Output Voltage&Current:5V/1A(max) :
LED Power:1 & 3W :
Plug type:
USB plug
Power cord length:
1m
Package Including:
1 x Star Night Light :
1 x Remote Controller :
1 x Charger :
1 x User Manual :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат