.

.

New
Божиќ Царинење Бела Снегулка Отворено Проектор Светлина Водоотпорен со Далечински Декоративни Snowfall Осветлување за Божиќ/Партија/Куќа

Божиќ Царинење Бела Снегулка Отворено Проектор Светлина Водоотпорен со Далечински Декоративни Snowfall Осветлување

DEN 500.00
DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно

❆WHITE&СИНА SNOWSTORM ЛЕТААТ ЕФЕКТ : 2-ВО-1 проекција ефект со Снег Точки & Снегулка, сини и бели led светло, се создаде реална снег сцена.Динамички Снег Ефект на Вниманието создаваат романтична атмосфера, особено во Божиќ, свадба и други манифестации. ❆ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Со монтажни одредување на уред за удел планината и послужавник, на отворено проектор светла може да биде вметната во тревник или да се става на земјата,Безбедно Проектор : Нашата проектор светлина со висока осветленост LED монистра и мека lamplight е во најдобар квалитет.Совршено го штити и безбеден за вашите очи!. ❆КРУГ ПРОЕКЦИЈА ОБЛАСТ : Декорирате вашиот целата куќа со само еден отворено снег проектор. 180-степен прилагодливи проектор главата, што ќе ви овозможи да се цел на слободно место каде што сакате да ги красат,Лесно да се прилагоди на растојание за да се добие најдобар проекција резултат. ❆МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДАЛЕЧИНСКИ : RF далечински обезбеди 4 брзина режими и 2h/4h/6h/8h времето опции, и инфрацрвениот далечински мора да се користат свртени кон led екран, многу погодно за вас. ❆ВОДООТПОРЕН IP65 ПРОЕКТОР : LED Движење Проекторот е изграден да го издржат времето.Дали има дожд или снег, едноставно декорирате вашиот дом за да се искра секое време со ова отворено божиќ светла времето доказ.Остварување на високо-квалитетна ABS пластика за домување, LED Пејзаж на Вниманието е и вода доказ и прав доказ, се прилагодува кон -20℃~40℃.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат