.

.

New
Berkshire BCR.MOP2.1 BCR Четка Главата Рамка со Изворите, Голем

Berkshire BCR.MOP2.1 BCR Четка Главата Рамка со Изворите, Голем

DEN 1970.88

Количина на стоки
Достапно

Чисто, светло и издржливи.Висок квалитет елоксирани алуминиумски.Autoclavable.Уникатен нерѓосувачки челик пролет механизми за wiper прилог (Четка 2).Пластични очи за wiper прилог (Четка 3 и 4).Ефикасно чистење на подови, ѕидови и други големи површини е од клучно значење за целокупната чистота на производство на животната средина.BCR Рамен Четка Системи реплицираат најефикасен начин да се исчисти површината - БРИШЕЊЕ.На располагање со палета на бришејќи супстрати за поддршка на вашето ниво на чистота.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат