.

.

New
Phottix Nuada Прстен 10 LED Светло Оди Комплет (PH81470)

Phottix Nuada Прстен 10 LED Светло Оди Комплет (PH81470)

DEN 1678.80

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. (УБАВА МЕКА СВЕТЛИНА) Softlight дизајн за 10 W на ласкави светлина. (ОДЛИЧНА БОЈА) CRI Оценка на 96+. (ЕДНОСТАВНА КОНТРОЛА) Лесно "Допир и со прстенот со дијаметар од 10 инчи (25.4 cm), на Nuada Прстен 10 лесно може да се соберат со вклучени Phottix МТ-Една мини tripod со своите ладни чевли планината за selfie и видео снимање со надворешен микрофон.На Nuada Прстен 10 има еден микро USB моќност порта дозволуваат флексибилност за правење содржина насекаде – само додадете преносни моќ-банка!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат