.

.

New
753 Пакет од 5 Два-Дупка Roller Ball Трансфер Лежишта Универзална Ротација Топката Casters за Подвижни,Ролери Стојат

753 Пакет од 5 Два-Дупка Roller Ball Трансфер Лежишта Универзална Ротација Топката Casters за Подвижни,Ролери

DEN 871.20

Количина на стоки
Достапно

Удобен да го инсталирате.Во голема мера се намали уделот на интензитетот на работниците.Флексибилни тркалање; направи плоча, материјал за отпадоци или други објекти планирам флексибилно.Може да се постави произволна дистрибуција густина според различни оптоварување барања.Широко се користи во систем за пренос, обработка на системот и сл.Опис : Трансферот Имајќи Топката се користи за пренесување, особено погоден за вклучување или разлики делови на пренесување на системот.Тоа може да се направи предмети се движи лесно во хоризонтална насока.Карактеристики : Флексибилен тркалање; направи плоча, материјал за отпадоци или други објекти планирам флексибилно.Во голема мера се намали уделот на интензитетот на работниците.Може да се постави произволна дистрибуција густина според различни оптоварување барања.Удобен да го инсталирате.Погоден за електроника, хардвер, механички, хемиски, храна, шуми, рудници, книги, супермаркет, гума итн.Широко се користи во систем за пренос, обработка на системот, машини за обработка и пакување, машини помошни опрема.Спецификации : Домување Материјал : Железо Површински Третман : Цинк позлата да се Тркала Топката Материјал : Никел Позлата Челик Товарот : 15kg Монтажа Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.15" Дупка Проред : 40mm / 1.57" Дијаметар на Топката : 15mm / 0.59" Големина : 48 x 32 x 20mm / 1.88 x 1.25 x 0.78" Количина : 5 компјутери Тежина : 200g(прибл.) Пакетот Вклучува : 5 x Трансфер Имајќи Топки Забелешка : 1, Точна употреба на инсталацијата е да се направи челик топката нагоре.Со користење во обратна често доведува до заглавени топката. 2, ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат