.

.

New
Едноставна Маса и Столче Поставено, Канцеларија Маса и Столче Поставено Дневна Едноставна Креативно Преговарање Соба, Сала за состаноци Прием Сала на Конвенцијат?

Едноставна Маса и Столче Поставено, Канцеларија Маса и Столче Поставено Дневна Едноставна Креативно Преговарање

DEN 2136.00

Количина на стоки
Достапно

* Десктоп е направен од траен и еколошки-пријателски материјали, со имитација мермерна текстура дрво, нежен изработка, прекрасен изглед, лесно да се чисти и долг живот. * Седиштето површината е направен од високо-квалитет фланелен боксери, која има силна три-димензионални чувство, и е мека и удобна.На backrest има привлечноста на лак, кој може да се вклопат во човечкото тело, кога потпрена на него, поддршката на тоа цврсто и удобно.Исполнет со висока еластичност сунѓерот перница, тоа е удобно да седат и нема да пропадне за долго време. * Задебелена метална рамка нозе, силни товарот, отпорност, издржливи.Практична хуманизирано нога подлога дизајн за да се спречи гребнатини на теренот.Со четири-посочи дизајн на рамка, интегрален структура на заградата е стабилна, здрав, едноставен, модерен, и издржливи.Стол е густа и цврста, силна капацитет, висока безбедност фактор.Седиштето површината материјал : Backrest со висок квалитет, носат-отпорни, СТП кожа, ергономски столици се обезбеди лесно и удобно чувства.Опремен е со удобни, меки и дише со висока густина сунѓер, еластична и долготрајни. 一一一一一☆☆☆☆☆一一一一一一 (. ♥ ᴗ ♥)Ова е состанок сте биле во потрага за.Единствена десктоп дизајн ви овозможува да уживате во животот.Може да се пие една чаша кафе наутро, да се прочита некоја книга, или да уживаат во чаша црвено вино во текот на ноќта.Оваа табела е несомнено вашиот најдобар избор.(. ♥ ᴗ ♥)一一一一一☆☆☆☆☆一一一一一一Product Име : Маса и Стол Combination Style : едноставен и modern Applicable сцени : кафе, дневна соба, кујна, тераса, ресторан, дневна, прием соба, канцеларија, на отворено, чај продавница, пекарница, хотел, преговарање соба, бар, итн.Совет : Ние само го продаде маси и столови, други украси не се за продажба.一一一一一☆☆☆☆☆一一一一一一 [За услуга]☆ Ние си имаме свој тим за да се гарантира квалитетот на нашите производи.☆ Силна куповна моќ го прави возможно да се користи повеќе удобен и различни производи.☆ Ние се гарантира најдобра цена од фабрика до потрошувачот.☆ Ако имате било какви проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се вратам на вас во рок од 12 часа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат