.

.

New
Lilibeely Водоотпорен Перат Полиестер Ткаенини Оркестарот Сет 12 Куки Прстени Туш Завеси за Гости Бања Боксер Куче Жолта 72 X 72

Lilibeely Водоотпорен Перат Полиестер Ткаенини Оркестарот Сет 12 Куки Прстени Туш Завеси за Гости Бања Боксер

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Стандардна големина-66"(W)x72"(L)/72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Водоотпорен Материјал погоден за бања Оркестарот;природни доделување на материјал, мазна, лесно да се чисти, машински перат.Опремени со C-облик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите.Храбар дигитален графички печати јасно и живот се допаѓа.Животната средина и безбедно за деца,тоа е уште оригинални бои и не исчезнува после миење неколку пати.Оваа шарени туш завеса е совршен за да се декор вашата бања,додадете природата и смешни стил за тоа.Красат вашата бања со уметничка смисла, да ви Даде различни бања чувство.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат