.

.

New
XIANGGUI 1983 Спиење Перница Memory Пена Перница Кревет Перници за Спиење Грлото на Перница за Врат Болка Ортопедски Контура Перница за Назад Алтернативни Перници Патување

XIANGGUI 1983 Спиење Перница Memory Пена Перница Кревет Перници за Спиење Грлото на Перница за Врат Болка Ортопедски

DEN 4265.52

Количина на стоки
Достапно

Памук.Тоа им овозможува на вашите мускули да се опуштите правилно и да се прилагоди на вашиот уникатен облик да се промовира длабоко и висок квалитет на спиење, и обезбедување на вашите удобно спиење позиција подобрување на спиење квалитет.Во споредба со другите перници, тоа се вклопува беспрекорно главата и вратот, се прилагодува на вашата индивидуална форма, пополнува празнината и промовира ' рбет усогласување.Тоа може да им помогне на мускулите се релаксираат и дефинитивно се подобри квалитетот на вашиот сон.Мирен и здравје спиење е нашата мисија.Оваа бавен раст спиење перница јадро е развиен со единствена формула, се Осигура дека вие и вашето семејство се добие здрава и безбедна перници.На pillowcase е направен на подобро материјал меур памук, еколошки-пријателски и меки ткаенини.Воздушниот проток мрежа покрива технологија дизајн дава на кожата добро чувство и силна breathability.Нема повеќе испотени лице!Покрај тоа, погодно архивиран pillowcase е пренослив и машина перат да се задржи вашата перница чистење на сите времиња!.Дише мека корица обезбедува врвна удобност и го спречува оптоварување перница од прегревање.Тоа е машина перат за лесно.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат