.

.

New
Цевка-Stor се Тркалаат Датотека, Складирање Кутија, 24 x 37-1/2 x 12, Бела, 2/Цтн

Цевка-Stor се Тркалаат Датотека, Складирање Кутија, 24 x 37-1/2 x 12, Бела, 2/Цтн

DEN 4422.72

Количина на стоки
Достапно

*.Брановидни fiberboard со дрво страна панели, за сила.Длабочина adjusters за чување на ролни до 36" долго.Индекс мрежа внатре размавта.Велкро сврзувачки елементи.Кутија Стил : Преносни Складирање; Кутија Тип : Преносни; Материјал(s) : Брановидни Fiberboard; Велкро; Дрво; Јачина : Basic.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат