.

.

New
GAXQFEI Парапети Столче Нерѓосувачки Челик Безбедно Удобно Седиште Туш Када, Виткање Столче Исклучен/Бремени/Стари лица Туш Седиште Столче Max.250Kg

GAXQFEI Парапети Столче Нерѓосувачки Челик Безбедно Удобно Седиште Туш Када, Виткање Столче Исклучен/Бремени/Стари

DEN 11472.00

Количина на стоки
Достапно

Инсталација на Вежба Малку е 10мм, Подни Плочки за Ѕид, Vitrified Плочки, Microcrystalline Плочки, Полн Плочки ве Молиме Користете Стакло Вежба Малку да се Носат, повторна употреба Влијание Вежба Хит на Внатрешни ѕидови.Задебелена Монтажа База Во Голема Мера Се Зголеми На Парапет Оптоварување, Подолг Живот.Комплетен Прибор, Без да се Купат Дополнителни Додатоци.Гумена Подлога Дизајн, Мазна Не Боли, да се Осигура Безбедноста.Конекцијата Точка е Безбедна Употреба на Остатокот Увери.Употреба на Производот е Безбеден и Удобен, Може да бидат Сигурни Дека Use Product : ♥Инсталација : Удирање♥Површината Технологија : не ' Рѓосувачки Челик Жица Цртање♥Материјал : ♥Loadbearing 300 Kg400 Kg Recommended Причина : ♥Бремени Жени : Чудото на Живот Топло во Stoh, Мајка на Секој Чекор Треба да се Биде Внимателен♥Старите лица : Напорна Работа за цел Живот, а Кога Не Сме Околу, а Парапет во Дозволете Стари лица Помалку Сила♥Акција Непријатности : во Турбулентен Живот на Патот Не се откажат Одење, со Помош на Парапети Може да го Направи Животот Помалку Difficult We Обезбеди 100% Задоволство Гаранција и 24 Часа/Ден Онлајн Услуга, Уживаат Грижете се-Бесплатно Купување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате Преку е-Маил.Ние Сме Професионални Продавница.Ако Имате Било какви Прашања, Можете Да не Контактирате во Било кое Време.Искрено се Создаде Добар Купување Искуство за Секој Клиент Кој Доаѓа на Секој Продавница.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат