.

.

New
Поли Помине Гел Комплет за Нокти Продолжување Гел за Полнење, 15ml 7 Бои Продолжување Градител Гел Ноктите Подобрување на Професионалните Дополнителен Комплет со се

Поли Помине Гел Комплет за Нокти Продолжување Гел за Полнење, 15ml 7 Бои Продолжување Градител Гел Ноктите

DEN 962.88

Количина на стоки
Достапно

❤ Безбедно и Еко : ноктите продолжување гел е направен од природни смоли, органски, и нема да го оштети ноктите.Тоа е еко-пријателски и не-токсични, може да се користат со доверба. ❤ Сите-во-1 Сет : Овој гел ноктите поставите доаѓа со 7 видови на нокти продолжување на гелови, секое проширување гел содржи 15ml, 12 лажни нокти совети, база на грбот, горниот слој, нокти датотека и други помине алатки, овој сет во собата може да се сретнат разни помине уметност потреби. ❤ Здрава и Издржливи : По користење на ноктите продолжување гел сет, ефектот е како светлина и природни, како ноктите.Во споредба со тешко гелови, конзистенција е поголем и ефектот трае подолго.Ова го прави вашите нокти изгледаат природно, долго и уредни. ❤ Совршен за Нокти Салон : Овој гел ноктите собата е погодна за домашни и ноктите салон.Можете да се создаде сите видови на убава гел ноктите или други ноктите дизајни.Оваа напредна помине гел поставите помага да заштедите време и пари. ❤ Лесен за Употреба : Овој помине продолжување гел поставите има добар сјај и сила, не само што може да се прошири нокти, но исто така може да додадете дијаманти на врвот за подобрување на ноктите и други цели.Дури и почетниците може да заврши убави нокти екстензии во неколку минути.Пакување Листа : Продолжување Гел 15ml*7 Gel Решение 30ml*1 Bottle Removable База на Грб 10ml*1 Bottle No Миење Врвот Грб 10ml*1 Bottle Dual-цел Продолжување Гел Терапија Пенкало*1 Nail Датотека*1 Cat Око Магнет *1 Nail Совет*1 Пакување (12 PCS/pack)Пеперутка Хартија Послужавник*1 Сет (10 PCS/set)Забелешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат