.

.

New
X-DREE 3 ЕЕЗ Брзо Држи Црвена Пластична Опфатени се Справи У Облик на Лентата за Вертикална Toggle Менгеме 340Kg 12270(3 ЕЕЗ sujetando rápidamente plástico rojo Манго cubierto Barra en форма де У Верти

X-DREE 3 ЕЕЗ Брзо Држи Црвена Пластична Опфатени се Справи У Облик на Лентата за Вертикална Toggle Менгеме

DEN 1797.36

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : За Да Се Префрлате Менгеме;Модел Бр. : 12270. Тип : Вертикална;Справи Се Отвора Агол : 58°.Бар Отвора Агол : 105°;Одржување Капацитет : 340 Kg/ 750 Lbs.Тежина : 1827g;Боја : Црвена, Сребрена на Ѕвонење(Peso : 1827g; Боја : Rojo, Tono Plateado.Материјал : Метал, Пластика;Пакет : 3 x Toggle Прстиња(Материјал : метал, plástico; Paquete : 3 x abrazaderas де palanca. 3 ЕЕЗ Брзо Држи Црвена Пластична Опфатени се Справи У Облик на Лентата за Вертикална Toggle Менгеме 340 Kg 12270 Side Планината задржете надолу за да се префрлате менгеме, вертикален тип, у облик на лента, flanged база.со мека пластична капа за вретено.Најсоодветен за брзо држење лим или кола, за машина за работа, заварување, мувла, електронска опрема собрание, итн поле.За време на стегање, лост се контролира со цел да се спречи влијание врз функционирањето поради страна удар.Пластичен капак рачка за лесен, безбеден и удобен операција.0 Description во Spanish3 КОМПЈУТЕРИ sujetando rápidamente plástico rojo Манго cubierto Barra en форма де У Вертикална Toggle Менгеме 340 Kg 12270 Nombre del producto : за да се Префрлате Менгеме; Modelo Бр. : 12270 Tipo : Вертикална; Ла manija abre ел ángulo : 58 °Ла barra abre ел ángulo : 105 °; Capacidad де retención : 340 Kg / 750 Lbs Peso : 1827g; Боја : Rojo, Tono Plateado Material : метал, plástico; Paquete : 3 x abrazaderas де palanca.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат