.

.

New
Просперитет и Љубов Розова Aventurine Нп Хривнија

Просперитет и Љубов Розова Aventurine Нп Хривнија

DEN 1850.40

Количина на стоки
Достапно

✔ Привлекување на успехот, богатството, доброто здравје и среќа. ✔ Розова Aventurine е исто така познат како златна прашина камен. ✔ ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : ✔ Предмет Тип : Нараквица ✔ Камен : Пинк Aventurine ✔ Метали Тип : Цинк Легура ✔ Монистра, Големина : 4mm и 6mm ✔ Должина : околу 17.7 cm.Уште од Античките времиња, Розова Aventurine помага во лекувањето на голем број на метафизички болести и болести.Оваа gorgeously во потрага камен има капацитет да се приспособат на енергетската рамнотежа во вашето тело, прави да се чувствувате повеќе освежени и полни со енергија.Пинк Aventurine е исто така познат како златна прашина камен.Носи оваа прекрасна камен може да помогне да се привлечат успех и богатство.Ова е најголем идеал камен за вас кога сте се плаши да преземе некои нови можности што веројатно може да се претвори вашиот живот наопаку.Привлекување на добро здравје и среќа во вашиот живот со нашиот Просперитет и Љубов Розова Aventurine Нп Нараквица.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Предмет Тип : Нараквица Камен : Пинк Aventurine Метали Тип : Цинк Легура Монистра, Големина : 4mm и 6mm Должина : околу 17.7 cm ве Молиме имајте во предвид сликите на производите се направени во различни светлосни услови.Компјутерски екрани имаат различни прилагодувања кои умерено бои и дезени самостојно.Ние се гордееме со секој еден дел ги нудиме.Кога ќе купите од нас да го знаете е направен со голема внимание на детали кои сме сигурни дека ќе љубов. ❌ Ние не бродот да APO, FPO Адреси.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат