.

.

New
Зимски Спорт Скии за Скијање и Обувки Илустрација Рака Компактно Огледало Круг Преносни Џеб Стакло

Зимски Спорт Скии за Скијање и Обувки Илустрација Рака Компактно Огледало Круг Преносни Џеб Стакло

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

Големина : 6.5 см x 6.2 cm x 0,8 cm (2.6 инчен x 2.4 инчен x 0.3 инчен).Класификација : Огледало.Функција : -Тркалезна форма .; -Преносни : дури и да одговара на вашите плик паричникот и мали џебови .; -Се отвора со две стаклени огледала.; -Премија од не ' рѓосувачки челик структура : издржливи и трајни во секојдневна употреба.; -Се отвора од 0 до 180 степени, propped се појавува на секој агол за различни прилики. ; -Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; -Огледало : Стакло.Пакет Количина : 1 x огледало.Големина : 6.5 см x 6.2 cm x 0,8 cm (2.6 инчен x 2.4 инчен x 0.3 инчи)Класификација : Mirror Feature : -Тркалезна форма .-Преносни : дури и да одговара на вашите плик паричникот и мали џебови .-Се отвора со две стаклени огледала.-Премија од не ' рѓосувачки челик структура : издржливи и трајни во секојдневна употреба.-Се отвора од 0 до 180 степени, propped се појавува на секој агол за различни прилики. -Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.Материјал : Рамка : Премија од не ' рѓосувачки челик-Огледало : Стакло Пакет Количина : 1 x mirror Keywords : Огледало,Зима,Make up,Спорт,Шминка,Олимпијада,Џеб огледало,Скијање,Компактно огледало,Скии,Рачно огледало,Чизми,Табела огледало,Ретро,Mirroir,Симпатична шминка,Убавина tools DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат