.

.

New
Столче Маска 1,45x1,60m - Црна Trixie, Trixie, Акција, Патна Опрема, Коли, детски Колички, Автомобил, Опрема за Кучиња

Столче Маска 1,45x1,60m - Црна Trixie, Trixie, Акција, Патна Опрема, Коли, детски Колички, Автомобил, Опрема

DEN 1005.60

Количина на стоки
Достапно

Столче капак. * памук / полиестер. * на задните седишта. * со можност за прикачување на куче. * со виткање дел, простор за едно лице во задниот дел на седиштето.Столче капак * памук / полиестер * * на задните седишта * со можност за прикачување на куче * со виткање дел, простор за едно лице во задните седишта * потпирачи за глава ги опфаќа за оптимална заштита од нечистотија и да се обезбеди покривање на местото * особено издржливи * штити од нечистотија и животински влакна * лесно фиксни и отстранети * големина : 1,45x1,60m * црна боја.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат