.

.

New
SCDZS Водоотпорен Ткиво Кутија-home Бања Складирање Ѕид-монтирани Пластична Кутија Бања Хартиена Крпа Носител (Боја : Сива)

SCDZS Водоотпорен Ткиво Кутија-home Бања Складирање Ѕид-монтирани Пластична Кутија Бања Хартиена Крпа Носител

DEN 1887.36

Количина на стоки
Достапно

★големина:21*12.5*23.5 cm. ★Материјал : Пластика. ★направени од високо квалитетни материјали. ★Преносни хартија замена за лесно отворање. ★Хуманизирано извоз, мазна хартија хранење, широка употреба на хартија.Лесно installation Your време е скапоцено, па ние не сакате да губите тоа трошат драгоцено време за дупчење и ковале во вашиот ѕид.Инсталирање на Вшмукување Ѕид Рек-е едноставен и брз process Remove од пакување Темелно се чисти одредување на вашата surface Offer станот гума база на површина и да ги отстрани воздух.Позиција на метал дел од вшмукување чаша Пресврт knob насока на стрелките на часовникот да се повлече воздух и го заклучите до тесна.Во ПОТРАГА GOODFeatures : - Кога седи на тоалет, можете лесно да ги собереш на телефон или други тривијални теми.Идеален за спални соби, бањи и тоалети.- Погоден за плочки, дрво, пластика и стакло.Бидете сигурни дека тоалетна хартија е на оддалеченост од ѕидот и може да се врти непречено.- На хартија пешкир фармацевт може да се сместат хартиени крпи.На тоалет хартија носителот може да се намали messiness на бања и да ги реши вашите складирање проблеми.големина:21*12.5*23.5 cm Material : Plasticmade на високо квалитетни материјали.Преносни хартија замена за лесно отворање.Хуманизирано извоз, мазна хартија хранење, широка употреба на хартија.Нерѓосувачки челик е водоотпорен, ' рѓа и отпорен на гребење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат