.

.

New
CarQiWireless Безжичен Полнач за F150 2009-2021 2022 4 Пакет Boxlink & Вратоврска Надолу Подлога за Ford F150 F250 F350 Raptor 2015-2021

CarQiWireless Безжичен Полнач за F150 2009-2021 2022 4 Пакет Boxlink & Вратоврска Надолу Подлога за Ford F150

DEN 2135.52

Количина на стоки
Достапно

ПАТЕНТ Дизајн : дизајниран од страна на Car Qi Wireless за Ford F150 F250 F350, со чување и безжично полнење функција.Погоден за Ford F150 XL/XLT/ЛАСО/КРАЛОТ РАНЧОТ/PLATINUM/ОГРАНИЧЕНА/RAPTOR/F150 (2009-2022) F250 /F350/ F250 Супер Должност/F350 Супер Должност/Raptor (2017-2022) Експедицијата (2018-2021).Различни од централната конзола покритие за Ford F-150, тоа е супер лесно да се користи.FITMENT : Совршен објект за Ford 2015-2021 F150 F250 F350 & Raptor Модели.ПОБЕЗБЕДНО ПОЛНЕЊЕ-Со интелегентни FOD (странски објект откривање), да се спречи, од над-греење, во текот-напон и краток спој.Се користат специјални ABS + КОМПЈУТЕР материјал, подобри ефект на ладење, да се зголеми својата полнење брзина .Поддршка за безжично полнење со телефонот случај (Ако е премногу густа, отстрани телефонот случај), Ако не полнење, ве молиме проверете дали постои било метал како парички, IC картички, банкарски картички или други метални предмети помеѓу телефонот и полначот.Лесна инсталација, DIY камион додатоци.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : Само вклучува Вратоврска Надолу Подлога Cleats Заклучување КОМПЛЕТ со клучеви.Плочи Не Се Вклучени.БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ - со цел да се направи безжично полнење подлога полните вашиот паметен телефон, Car Qi Wireless обезбедува полнење Полначот со 9 V / 2 A полнење порта.полнење 7.5 W за iphone или 10 W за Android.Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат