.

.

New
Подмладување Кликнете N Clean Мулти-Површина Спреј Четка Систем Комплетен Пакет Вклучува инјекциска смеса со четка 3 Обновливи Микрофибер Влошки & 128oz Сите катови Поч?

Подмладување Кликнете N Clean Мулти-Површина Спреј Четка Систем Комплетен Пакет Вклучува инјекциска смеса со

DEN 1730.40

Количина на стоки
Достапно

Лесен Клик на Копчето што Ги Поврзува Слободни Бонус инјекциска смеса со Четка Во Еден Едноставен Клик.За Најдобри Резултати, Користете Ја Инјекциска Смеса Со Четка Подмладување Длабоко Инјекциска Смеса Почиста, Се Прелива Инјекциска Смеса Почиста Директно На Инјекциска Смеса, Нека Отстои Неколку Минути, А Потоа Чистење За Ослободување На Дамки.Во Насока Магла Млазницата Рамномерно се Шири Почиста во Текот На Кат Површина И Четка е Флексибилен Вртливата Главата Заеднички им Овозможува на Подот Четка Да Планирам Лесно Одново И Подови И се Движи Под Тесни Простори.Удобно Ергономски Моќ Контрола Помага во Намалување на Рака без четка кофа е потребно.PH Балансирана формула со сјај бустер технологија нема да наштети на вашиот подови крај и да го неутрализира contaminates, ги отстранува стариот восок израстоци и трга остатоци.Удобен Пластични Spout се Прелива, спреј или користете Кликнете n Clean спреј четка систем како ламинатни подни почиста, плочки на подот почиста, винил подни почиста, линолеум кат почиста и тврдо кат почиста.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат