.

.

New
JMT 10PCS ПРОЦЕСОРОТ 8Pin да Графика Видео Картичка Двојно PCI-E PCIe 8Pin (6Pin+2Pin) Напојување Splitter Кабел Кабелот Famale да Машки 15cm

JMT 10PCS ПРОЦЕСОРОТ 8Pin да Графика Видео Картичка Двојно PCI-E PCIe 8Pin (6Pin+2Pin) Напојување Splitter

DEN 537.36

Количина на стоки
Достапно

Таа е направена на 18 # AWG стандард бакар конзервирани жица материјал ,безбедност и заштита на околината.Силна слатка двоен ѕид топлина се смалуваат цевки.Monofilament заштита на животната средина МИЛЕНИЧЕ плетенка.Видео картичка кабел е корисно за внатрешни кабел за управување.Тоа е убаво замена откако ќе немаме доволно PCI-E моќност конектори за да се кандидира на вашиот видео картичка.Еден Порт : ПРОЦЕСОРОТ 8 Pin Друга Порта : Двоен PCI-E 8 Pin (6 P+2 P) Должина : околу 25см.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат