.

.

New
Fastener & Клип 2/4/9 Компјутери Вратоврска Надолу Сидро за Камионски Приколки Приколки Делови Додатоци - (Боја Име: 9 Парчиња)

Fastener & Клип 2/4/9 Компјутери Вратоврска Надолу Сидро за Камионски Приколки Приколки Делови Додатоци - (Боја

DEN 1447.20

Количина на стоки
Достапно

Боја Име : 9 парчиња.Ве молиме проверете ја големината пред купување.Апликација.За Chevy Silverado 2007-2018. За GMC Сиера 2007-2018. 2/4/9 Компјутери Висок Квалитет Вратоврска Надолу Сидро За Камионски Приколки Приколки Делови Додатоци Описи : ве Молиме проверете ја големината пред купување на Апликацијата За Chevy Silverado 2007-2018 За GMC Сиера 2007-2018 За Chevy Колорадо 2015-2018 За GMC Кањонот 2015-2018 Спецификација на Производот : Висок квалитет фрлија алуминиум со црна прав грб заврши материјал Може да го подобри товар способност на вашето возило во вашиот удел џебови, и фиксно на резервни позиција, исто Така, може да се обезбеди правилно скапоцен товар во задниот дел на вашиот камион со овој пар вратоврска надолу подлога Белешки 1. НЕ СЕ ПОТРЕБНИ НИКАКВИ ДУПЧЕЊЕ МОДИФИКАЦИЈА 2. Не за камион topside кревет, но за камион во внатрешноста кревет 3. Не користите брутална сила или wrest на гром премногу додека инсталирање на Објектот специфики : Предмет тип : Fastener & Clip Item висина : 0inch Item тежина : 1kg Item ширина : 0inch External тестирање и сертификација : ce Model име : YT001 Item должина : 0inch Material тип : Висок квалитет фрлија алуминиум со црна прав грб заврши material Fitment : Вратоврска Надолу Сидро За Камионски Приколки Приколки Делови.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат