.

.

New
Домашно милениче Превозникот Паун Пердув Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре Удобност Преносни Количка за Миленичиња Торба Авио?

Домашно милениче Превозникот Паун Пердув Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре

DEN 1823.76

Количина на стоки
Достапно

АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ - Со авио-одобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче да се оди на секаде.Мачка торба превозникот одговара за под-седиште димензии на повеќето авиокомпании.ако сте уморни од сметководствена рачки, на прилагодливи рамо, рака ви помогне hands-free сметководствена.Назад рака може да се зацврсти на мачка или куче носител на вашиот багаж.ВОДООТПОРЕН & ИЗДРЖЛИВИ - Оваа мачка превозникот се направени од издржлив, лесен и водоотпорен оксфорд ткаенина.Четири-страна мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто така лесно за вас да се провери на вашето домашно милениче.ПОВЕЌЕ ВЛЕЗОТ - двете странични влезот и пред влезот, лесно да пристапите на превозникот.Топ влезот е добра за вашето домашно милениче да се пушти нивната главата и за вас да се провери на домашно милениче.Влезот со мрежа вентилација, не само што обезбеди соодветна струење, но исто така лесно гледање на сценографијата.Мала ТЕЖИНА - 1.67 Фунти (0.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направен од 600 D оксфорд материјал,давајќи му на вашето домашно милениче доволно кислород.Во исто време солиден Оксфорд материјали ќе се обезбеди вашето користење на времето и безбедноста на вашето домашно милениче.ПРЕНОСНИ &ПЕРАТ - Расклопна да се вклопи во вашиот багаж.Лесно да се носат и продавница.Дното подебели подлога може да се отстрани и машина-измиени.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат