.

.

New
Нерѓосувачки Челик Храна Складирање Сад со Херметички Капаци,Големи Житни Фармацевт Ориз Канистер за Кујна,Провизии Организација и Складирање на Овошје Шеќер, Бр?

Нерѓосувачки Челик Храна Складирање Сад со Херметички Капаци,Големи Житни Фармацевт Ориз Канистер за Кујна,Провизии

DEN 657.60

Количина на стоки
Достапно

РАЗНОВРСНА КОНТЕЈНЕРИ : Овие херметички храна-безбедно нерѓосувачки челик садови не се само идеални за складирање на жита, но тие се, исто така, совршен за чување на чај, кафеав шеќер, ориз, житарки, тестенини, кафе, масло, па дури и храна за миленичиња.ХЕРМЕТИЧКИ : Нерѓосувачки челик со капак, сите-коло заштита, добра запечатување.СОВРШЕН ВОДИТЕЛКА ПОДАРОК : Шик кујна канистри е Практичен, Но Прекрасен Подарок Идеја за некоја Посебна Прилика, Вклучувајќи Роденден, Празник, Годишнина, Housewarming и Повеќе.Еколошки : Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик,дебела и многу здрав,материјалот е здрава, не-токсични и е добро за човекот.ХРАНА БЕЗБЕДНО : Декоративни, безбедни за храна, совршен за кујна контра блузи да ги зачувате вашите потреби.Име на производ : Складирање Containers Container Карактеристики : Влага доказ, инсекти доказ, здравството, животната средина protection Colour : Silver SIZE : Како shown Capacity : 10 L , 15 L , 20 LMaterial : Нерѓосувачки steel Package Вклучува : Контејнер x 1 Prompt : Ние само го продаде садовите за складирање, не вклучувајќи и други експонати.Се препорачува рака мие.Поради различни мерни методи, тоа е нормално за големината на податоците да се 1-2cm грешка.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Поради фактори како што се светлост, да ги надгледуваат и сместување агол, производот може да се произведе хроматските аберации, која е предмет на вистинскиот производ.Ако добиете производот со скршени, ве молиме да правите фотографии и да не контактирате по примање на пратката.Ние ќе одговор и организира вториот превозот или враќање многу наскоро.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат