.

.

New
Labconco 3971382 RxPErt Двојно Филтрирани Рамнотежа Систем со Фабрички Инсталиран Струење Следи и Епоксидни Работа Површина, 115V

Labconco 3971382 RxPErt Двојно Филтрирани Рамнотежа Систем со Фабрички Инсталиран Струење Следи и Епоксидни

DEN 400.80

Количина на стоки
Достапно

Длабоко во внатрешноста на 23.4" или 30.0" во зависност од моделот.Ергономски воздух фолија со аеродинамичен Чисти-Sweep струење отвори.Горниот разредување снабдување воздух.Горниот задржување sash фолија.Зона-перфорирани, pivoting задните одбивни.Кога писателот Rupert Двојно Филтрирани Рамнотежа Системи ги исполнуваат USP † барања за не-стерилни опасни станува збор за комбинација.Овие Класа I биолошка безбедност кабинети употреба двојно HEPA филтрација да содржат воздушни particulates и прав, обезбедување на корисникот заштита за време на опасни дроги манипулација.Не надвор ducting е потребно.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат