.

.

New
Правоаголни Лен Камион

Правоаголни Лен Камион

DEN 14541.60

Количина на стоки
Достапно

Направен во САД!. 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Се соберат и да се движат вашиот перење побрзо и полесно со IPU перење камиони и попречува.Издржлив, лесен и лесно да се движи ПВЦ рамка.Вода-доказ Vestex ткаенина лагер.Се чувствувате тешки-должност casters.Достапни во Ловец Зелена, Жад или Теал.Спецификации : 35 "H x 40" W x 30.5" D. Wt. 39 lbs, брод wt. 51 lbs.Бродови заеднички превозникот. 1 Секој / Секој.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат