.

.

New
YYlight Професионални Електрични Помине Вежба, 30,000 RPMElectric Нокти Педикир во Собата, со Ноктите Вежба Битови во Собата и Пескарење Бендови (Боја : Сина)

YYlight Професионални Електрични Помине Вежба, 30,000 RPMElectric Нокти Педикир во Собата, со Ноктите Вежба

DEN 784.80

Количина на стоки
Достапно

【Голема Брзина Полирач】Премиум мала тежина се Справи со најмал шум и минимални вибрации.Правец на стрелките на часовникот и обратно од стрелките на ротација, погоден за десната рака и левата рака на луѓето.Одговара за сите комерцијални вежба битови,. 【Надгради Електрични Помине Вежба】преносни помине вежба на кој било USB приклучок, како што се моќ банка, лаптоп, адаптер, или дури и автомобил полнач, така што тоа може да се користи насекаде. 【Помине Вежба во Собата Додатоци】тоа е многу погоден за отстранување на полу-постојани ноктите полирање, лак, на доградба на акрилни нокти, вештачки нокти, средување на природни нокти,сандер е исто така погоден за резба, гравирање, брусење, пескарење, полирање и дупчење. 【Опремени Со Нога Педалата】На ротирачка брзина на ноктите вежба може да се контролира од страна на подножјето на возилото.Пакетот вклучува 6 бита за handpiece, кои извршуваат различни функции во маникир и педикир, и лесно може да го замени. 【Висок Квалитет Искуство】На висок квалитет на електрична помине вежба ви обезбедува со убава нокти за контрола на брзината, обезбедува одлични за нега на ноктите и нокти искуство, и е многу погоден за нокти продавници, салони за убавина и за домашна употреба. 1.Помалку Време, Повеќе Ефикасен, Со моќни ротација брзина (макс.35000rpm), никаква бучава, и многу ниски вибрации, оваа вежба може да ви помогне да се отстрани на доградба на акрилни нокти, гел ноктите, и дебели природни нокти брзо и лесно.2.Ергономски дршката може да се вклопат сите комерцијални битови.3.Пресврт-заклучување дизајн може цврсто заклучете ги битови и да се направи тоа многу лесно да се промени битови.4.Надградена моторот може да се избегне справи со се загреат дури и за долго време се користи.5.Избран од страна Помине Уметност Експерти Нашите нокти вежба машина е сигурен и е избран од страна на многу помине уметност експерти и ноктите љубители на уметноста.Предмет Тип : Електрични Нокти Вежба &Accessory Nail Грижа Set Material ABSNo Load Брзина : 35000rpm Item Име : Силна 35 W Помине Уметност Equipment Item Тип : Електрични Помине Вежба Bits Feature : Педикир Маникир Machine Feature1 : Ноктите Салон Помине Уметност Tools Feature2 : Професионални Електрични Помине Вежба Machine Feature3 : Помине Уметност Датотека Битови Manicure Feature4 : Ноктите Вежба Датотека Малку Помине Tools Feature5 : Нокти Датотека Вежба Нокти Педикир Equipmeent Feature6 : Нокти мелничката cutter Feature7 : Млазници за Manicure Feature8 : Бела Педикир Tools.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат