.

.

New
REDM Стои Светлината Led Подот Светилка, Модерна и Едноставна Пати Телескопски Скролувајте Стапка Прилагодлива Ротирачки Рака Зголемување на Светлината Led Нега на Ко?

REDM Стои Светлината Led Подот Светилка, Модерна и Едноставна Пати Телескопски Скролувајте Стапка Прилагодлива

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

High-end Подот Светилка : Дома Минималистички Дизајн Модерно погоден за подобрување на секоја соба, да ви даде топол и сладок, романтични, нежно и меко чувство, додадете боја на живот.Извор на светлина Тип : блескаво светилка, заштеда на енергија светилка, LED, перформанси А +,220 V напон。.Мулти-функционални : Тесен ноќната светлина за спални или соби, може да се стави долу вашиот читање или други спиење предмети, повеќето агол простор ќе биде reorganized.Исто така, се корисни за да се прикаже уметноста и растенија.Лесно Собранието & Широка Примена : Дојде со алатки за собирање и прирачник со собрание на табелата, само завртка во навртки, се стави на бела светилка сенка на.Тоа само може да потрае неколку минути да се постави.Заштедите електрична енергија со оваа LED светло!-Модерната LED светилка ви овозможува да го осветлите вашата домашна (e.г.дневна соба,трпезарија,спална соба,кујната,ходникот)или канцеларија со пријатен светлина во заштеда на енергија и енергетски ефикасен начин.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат