.

.

New
Bonarty 2 парчиња Latch Кука Колекции Перница Покрие Килим Правејќи Колекции DIY за Деца/Возрасни, со Печатени Платно Шема 17 X 17 Убави Мачки & Мечка

Bonarty 2 парчиња Latch Кука Колекции Перница Покрие Килим Правејќи Колекции DIY за Деца/Возрасни, со Печатени

DEN 911.76

Количина на стоки
Достапно

Може да се користи како DIY троседот перница, нога влошки, спиење подлога, перници, почетниот екран, Дома декорација и ги красат многу предмети за домаќинството.Комплет вклучува : Полиестер влакна везови конец, боја картичка, мрежа везени крпа, latch кука, шарени цртање додатоци.Новина и да се забавуваат, да уживаат во DIY занаети со вашите деца и деца, совршено се рачно изработени занаетчиски за возрасни или се почетници.Празно везени крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја.Совети : Овој производ е само перница случај, не вклучува перница јадро.Опис : - Комплет вклучува : Полиестер влакна везови конец, боја картичка, мрежа везени крпа, latch кука, шарени цртање додатоци. - Новина и да се забавуваат, да уживаат во DIY занаети со вашите деца и деца, совршено се рачно изработени занаетчиски за возрасни или се почетници. - Canbe користи како DIY троседот перница, нога влошки, спиење подлога, перници, homedisplay, Дома декорација и ги красат многу предмети за домаќинството. - Празно везени крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја. - Совети : Овој производ е само перница случај, не вклучува перница јадро.Спецификација : - Материјал : Полиестер + Крпа - Готовиот Производ Големина : Прибл. 43 x 43cm / 16.93 x 16.93 inch Package Вклучува : 2 Поставете Перница Покрие Latch Кука Kits Note : Овој производ е полу-готови, треба да го сторат тоа со себе.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат