.

.

New
Hikvision ДС-7732NI-I4/16P-12TB 32-Канал 16 Рое 12MP H. 265+ VCA Вградени Plug and Play NVR (12TB HDD Вклучени)

Hikvision ДС-7732NI-I4/16P-12TB 32-Канал 16 Рое 12MP H. 265+ VCA Вградени Plug and Play NVR (12TB HDD Вклучени)

DEN 3215.76

Количина на стоки
Достапно

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ANR Технологија.Обезбеди Стриминг.Поврзете до 32-ch 12 MP IP Камери.Поддржува Трета Страна Мрежно Камери.Целосна Канал Снимање на до 12 MP.Независна HDMI и VGA Излези.HDMI Видео Излез до 4 K (3840 x 2160). 4 SATA Интерфејс. 16-ch Синхрони 1080p Репродукција.VCA Пребарување Оган/Брод/Температура/ Температурна Разлика Откривање.На Hikvision ДС-77xx NI-I4/16 P NVRs обезбедуваат висока резолуција, висока видео компресија и HDMI видео излез до 4 K.ДС-77xx NI-I4/16 Ps' 16 независни Рое конекции нудат лесно подесување.Моделот содржи smart search и паметни пуштање на плејбекот за да се направи лоцирање на специфични инциденти, брзи и точни.Dual-OS дизајн обезбедува висока систем сигурност, и Hikvision е заштитен ANR технологија гаранции за складирање сигурност кога мрежата е исклучен.ДС-77xx NI-I4/16 P NVRs поддршка live view, евидентирање и чување на до 32 камери истовремено, со резолуции до 12 ПРАТЕНИК.На клиентите ќе имаат корист од централизирано управување на камери и карактеристики како што се информации за увоз/извоз, навремени информации за дисплејот, на двонасочна аудио и VCA откривање аларми.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат