.

.

New
Шеф Чистење Опрема B810919 Моќ-Подлога Мал-Ронки Сива Соголување Четка/Подлога Комбо, 17

Шеф Чистење Опрема B810919 Моќ-Подлога Мал-Ронки Сива Соголување Четка/Подлога Комбо, 17

DEN 5355.36

Количина на стоки
Достапно

За користење со подот чистење на машини.Колор-кодирани за лесна работа идентификација.Направени од високо квалитетни материјали.Шеф Чистење Опрема, B810919, Моќ-Подлога Мал-Ронки Сива Соголување Четка/Подлога Комбо, 17".За користење со подот чистење на машини.Колор-кодирани за лесна работа идентификација.Направени од високо квалитетни материјали.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат