.

.

New
ЕКО Мажите Biom Aex Luxe Hydromax водоотпорен Крстот Тренер, 9-9.5 велика БРИТАНИЈА

ЕКО Мажите Biom Aex Luxe Hydromax водоотпорен Крстот Тренер, 9-9.5 велика БРИТАНИЈА

DEN 2961.12

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Направена од комбинација на ЕКО Dri Tan leathers и спортски neoprene за издржливост и breathability.BIOM технологија водичи ногата како да беа боси.Вода-отвратителен и дише заврши со ЕКО HYDROMAX третман.Мека и лесна ЕКО PHORENE midsole е дизајниран да им даде удобно сите-ден се носат и енергија да се вратат со секој чекор.Конструиран со ЕКО BIOM технологија за анатомски погодни и низок профил, одржување сте поблиску до земјата за стабилност.На разноврсна ЕКО BIOM AEX е фантастична година изведувач.Кожени модел може да се пофали нашиот HYDROMAX третман, обезбедување на исклучителна мешавина на отпорност на вода и breathability.Оваа чевли одржува модерна силуета во monochromatic тонови, што го прави разноврсна и лесно да се носат.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат