.

.

New
Zuvo 6 Инчен x 4 Инчен Складирање Кутија со 16 Случаи и Етикети, Јасно

Zuvo 6 Инчен x 4 Инчен Складирање Кутија со 16 Случаи и Етикети, Јасно

DEN 1588.32

Количина на стоки
Достапно

Направени од издржлив јасно здрав материјал полипропилен.Здрав дизајн, лесен, силен товарот.Ја заштитува стоката од прашина, нечистотија.Совршено решение за организирање и заштита на слики.Лесно да се носат додека патувате.Zuvo 6 Инчен x 4 Инчен Складирање Кутија со 16 Случаи и Етикети се направени од издржлив јасно здрав полипропилен (PP.Тоа ја заштитува стоката од прашина, нечистотија и за обезбедување дополнителни длабочина за поголем складирање.Совршено решение за организирање и заштита на слики.Здрав дизајн, лесен, силен товарот и лесно да се носат додека патувате.Мрежа во внатрешноста на кутијата може да се помести, па можете да ја прилагодите dividers да се создаде свој големина прегради.Доаѓа во јасна боја.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат