.

.

New
YIU Тастатура Случај за iPad Air3 10.5 Инчен Touchpad Тастатура Случај - Touchpad Тастатура Bluetooth Тенок Folio Smart Кожа Покритие за 2019 iPad Air3 10.5,Зелена

YIU Тастатура Случај за iPad Air3 10.5 Инчен Touchpad Тастатура Случај - Touchpad Тастатура Bluetooth Тенок

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

★ Најновите 2019 Дизајн Touchpad Тастатура : на touchpad тастатурата ви овозможува да го вклучите вашиот 10.5 инчен i Pad во речиси вистински лаптоп, нема повеќе дополнителни глувчето потребни, кој е многу удобен за вашиот пишување, гледа, wroking и носење. [Поддршка 2. Генерација на Apple Молив Полнење]. ★ Совршено i Pad 10.5 Инчен Модел Компатибилен No : тастатура случај е компатибилен со НАЈНОВИТЕ i Pad Air3 10.5 инчен 2019 (Модел A2123 A2152 A2153 A2154), ве Молиме проверете назад на вашиот ipad број на модел пред да го купите.Не се избира погрешна големина те молам!. ★ Мулти-ангел на Гледање, - Можете да ја прилагодите i Pad Air3 10.5 да застане во зависност од она што се прави, се гледа, пишување и така натаму.Тоа ќе ви даде удобно искуство при гледањето видеа или филмови со folio дизајн, видот и гледање е големо искуство. ★ Авто Разбуди / Спиење Функција - Кога ќе ја отворите апликацијата smart i Pad Air3 10.5 smart cover, вашиот нов 10.5 инчен ipad/таблет веднаш се буди; кога се затвори тоа, вашиот i Pad автоматски оди да спие. ★ 100% Задоволство Гаранција : Нашиот тим нуди секој клиент 100% гаранција за квалитет.Можете да го нарачате без никакви ризици.Ако ви се исполнат било која операција тешкотии или квалитет на прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.i Pad Air3 10.5 2019 Тастатура Случај, СТП Мека Случај со Безжична Монтажни Тастатурата за 10.5 инчен i Pad Air3 2019 со Молив Holder After купување на производот, ние ќе engrave на тастатурата на соодветниот јазик за вас според вашите country COMPATIBLE DEVICEi Pad Air3 10.5 2019 : A2123 A2152 A2153 A2154 MAIN ФУНКЦИЈА : ① Уникатен Touchpad Дизајн.Вграден-во touchpad ви овозможува да се движите и контрола на курсорот како лаптоп, не треба да имаат на допир на екранот или дополнителни глувчето. ② Направен од висок квалитет и СТП кожа материјал дава заштита за вашиот уред.③ Нашата тастатура доаѓа со слот за одржување на вашиот Apple молив перото што ви овозможува лесно да се постигне за вашиот пенкало секогаш кога ќе сакате да го користите на допир за да го заклучите функција.(Apple Молив НЕ е вклучена) ④ Сите вашиот ipad потреби во една алатка.На Folio Случај зема мобилни компјутери за нов lev PACKAGE СОДРЖИНА : 1 x Cable1 x Keyboard1 x СТП кожа case1 x упатството.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат