.

.

New
Наука Матрицата DIY Обновливи Занает Матрицата и Сликарство Ѕид Stencils - 3930 (48x48 Инчи)

Наука Матрицата DIY Обновливи Занает Матрицата и Сликарство Ѕид Stencils - 3930 (48x48 Инчи)

DEN 1680.00

Количина на стоки
Достапно

Наука Stencils се рачно изработени од нас, во НАС.Брза Испорака - Повеќето Наредби брод од 1 - 3 работни Дена.Висок Квалитет - Наука Stencils се ласерски сече користење 10mil Mylar, што ги прави еднократно, трајни и перат.Лесна Апликација - Едноставно користење матрицата образец за преглед да ги водат и да се создаде вашиот дизајн за сликарство на дрво, ѕидови, мебел и повеќе!.Наука Stencils користите 10 мили Mylar кој е со висок квалитет и флексибилно уште многу издржливи.Овие Stencils се обновливи и голема за толку многу различни занаети или бизнис користи.Ако бојата на матрицата ние ви препорачуваме чистење надвор, кога ќе завршиш.Ако ви треба различна големина кои не се наведени, само порака за нас.Ние ги направи себеси и да може да направи било обичај големина.Сите големината е врз основа на физички матрицата не, текст или слика.Ние обезбедуваме граница целиот текст или слика за да касета или менгеме.Ако имате било какви прашања, ние сме тука да ви помогне.Само да пратите порака.По приемот на вашата нарачка, ве молиме отворете и ја испита веднаш.Ние знаеме дека во подарок лажат дека елементи на времето се чувствителни.Ако не е прашање, само порака нас во рок од 14 дена од денот на приемот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат