.

.

New
JTYX Фитинг Соба Облека Продавница Преносни соблекувалната Лесно да се Размонтираат Шкафче Соба Памук и Лен Затемнување Завеси за Полнење за Заштита на Приватноста

JTYX Фитинг Соба Облека Продавница Преносни соблекувалната Лесно да се Размонтираат Шкафче Соба Памук и Лен

DEN 4359.12

Количина на стоки
Достапно

【ЅИД-МОНТИРАНИ ДИЗАЈН】Тоа може да се користи во тесен агли, не го окупира просторот, и обезбедува со заштита на приватноста.лесно да се инсталира и расклопување. 【МЕКА ТКАЕНИНА】Микрофибер Памук и лен, мека и кожа-пријателски, лесно да се свитка, добра drape, windproof, и може да обезбеди ефективна безбедно и приватниот простор. 【ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН】постојат дистрибуирани закачалка прачки во собата за преслекување, што е полесно за клиентите да се промени облека и висат нив, а тоа е повеќе практични. 【АПЛИКАЦИИ】Едноставна привремен соблекувалната е многу погоден за канцеларии, големи трговски центри, бутици, продавници за облека, студиа, булчински продавници, куќи, cloakrooms, итн. 【ВИТКАЊЕ ПАКУВАЊЕ】Ние користиме виткање пакување метод за да се намали судири за време на транспортот и да ви обезбеди со безбедно купување на искуство.ШИРОКО се КОРИСТИ На подот стои соблекувалната е многу погодна за привремено партиции, како што се трговски центри, продавници за долна облека, студиа, капење центри, базени за пливање, итн.КАРАКТЕРИСТИКИ - Ѕид-монтирани дизајнот не го окупира просторот.Монтажни и лесно да се соберат. - На површината се третира со високи-температура на боја, не е лесно да се деформира, анти-стареење, силни и издржливи. - Густа ткаенина да може ефективно да го блокира сјајот и заштита на приватноста. - Мала меморија, лесно за чување и поклопецот.ПРОИЗВОД ПАРАМЕТРИ Име : независни соблекувалната Завеса материјал : Памук и лен ткаенини Рамка материјал : Висок квалитет на челични цевки Тежина : Околу 3 KG големината на Рамката : 80/90/100 CM Дали да се соберат : Нема Дали на удар : Yes ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : Завеса x1; Метална рамка x1 поставите; монтажа додатоци x1; Метална кука x1.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат