.

.

New
Безбедносната Камера Моќ Кабел, Лесен за Инсталација BNC Видео Моќ Кабел Добри Перформанси Стабилен Пренос,за Безбедносни Камери за Внатрешна(30 Метри)

Безбедносната Камера Моќ Кабел, Лесен за Инсталација BNC Видео Моќ Кабел Добри Перформанси Стабилен Пренос,за

DEN 1862.40

Количина на стоки
Достапно

Оваа екстензија мозок е многу погоден за вас да се користи безбедносни камери во затворени простории и на отворено.Лесно да се инсталира, е идеална кабел за следење на проекти и мали и средни системи за безбедност.Секој ролна кабелот е опремена со 2 BNC да адаптери за лесно ракување и употреба.Пренос на видео сигнали и да се обезбеди енергија за безбедносни камери.Кабел конектор е BNC+DC конектор.Високо‑квалитет бакар и ПВЦ материјали, има добри перформанси, стабилен пренос, издржливост и има долг животен век.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат