.

.

New
Електорот NUTT1U2 Страна од Електрична Количка UTT Кошничката 2 φ 4.9 инчи (125 mm) W759 x D461 x H1072 mm

Електорот NUTT1U2 Страна од Електрична Количка UTT Кошничката 2 φ 4.9 инчи (125 mm) W759 x D461 x H1072 mm

DEN 244.80

Количина на стоки
Достапно

Големина : W29.9 x D18.1 x H42.1 инчи (W759 x D461 x H10. Материјал : Полица/430 Солидна Електорот Полица, Рамо До Електорот Полица.Нерѓосувачки Челик SUS304, Пол Ззп/Полиетилен, Умре Фрлија Орев/Цинк Умре-Фрлија на Вредноста Гром/Челик Trivalent Chromate Casters : 4.9 инчи (125 mm). 4 тркала флексибилни еластомер автомобил P755.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат