.

.

New
DHSX Мини Фрижидер Преносни Фрижидер Компактен Кулер Мини Фрижидер Контра Фрижидер Мали Замрзнувач Инсулин Електрични Ладилникот и Потопло за Автомобил Дома 20L со AV

DHSX Мини Фрижидер Преносни Фрижидер Компактен Кулер Мини Фрижидер Контра Фрижидер Мали Замрзнувач Инсулин

DEN 15119.76

Количина на стоки
Достапно

Макс затоплување да ≈140 °F. Пред студ/топлина вашите објекти за да им помогне на единицата за да се постигне најниска/највисока температура што е можно побрзо.Моќност : 60-75 W.Изглед, големина : 53.5x28x34 CM.Заборавајте мраз пакети кои треба постојано refilling, заземат драгоцен простор, и да ве остават со водени хаос кога тие се топи.Овој ладилник одржува кул 40°F temp без било мраз.Неговиот лесен мини ладилник & потоплите карактеристики отстранлив полица, self-locking latch и носат се справи со сите дизајниран за лесно преносливост.Одговара тоа насекаде - или да го дофати и да си одат!.Мулти-fuction & употреба : Може да се чува храна.Се користи како инсулин и медицината, како што е овој, мини фрижидер, како и пијалоци како сендвичи, пиво, вино, сок конзерви и, исто така, како за нега на кожата фрижидер за козметика и козметички производи!Применливи модели : General.Тежина : 6.5 KGVolume : 16-20 литри,Моќност напон : AV220 V-DC12-24,1. Пред користење на машината, ќе треба да се провери кабелот за напојување и дали приклучокот е непроменети.2. Ве молиме внимателно да се провери дали моќ дупка на машината е тесна.Ако џек е премногу лабава, тоа може да предизвика кабелот за напојување и џек да се загрее и да се прекине.3. Не вклучувајте го топла и ладна switch одеднаш, префрлување на ладење / греење функција по исклучување на машината за 3 минути.4. Не блокира пропустливи, во спротивно тоа ќе предизвика сиромашните дисипација на топлина и да го оштети компоненти.ЗАБЕЛЕШКА : Овој производ вклучува само мал фрижидер, со исклучок на пијалоци и храна во фрижидерот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат