.

.

New
BlyilyB 1157 BAY15D Килибар/Бела 6000-6500K Switchback Пак Сигнал LED Светилки Кочница Светлина Светилка И 1156 BAU15S 7507 PY21W 2641A Висока Осветленост Ниска Моќност Килибар LED Светилки Замена ?

BlyilyB 1157 BAY15D Килибар/Бела 6000-6500K Switchback Пак Сигнал LED Светилки Кочница Светлина Светилка И

DEN 357.60

Количина на стоки
Достапно

Одговара : 7507 5009 PY21 W BAU15 S 2641 A 12496 итн.Примена : Претвори Сигнал Светла,Сопирачките, Светлата,Опашка Светлата Страна Маркер Светла,Агол Светла,Blinker Светла итн.На 50w 6ohm оптоварување отпорник или flasher реле може да бидат потребни за да се спречи хипер флеш, неисправност или да предизвика предупредување порака на табла.Работен Напон : DC12 V 100% посветла од оригиналниот халоген сијалица.Одговара : 1157 BAY15 D P21/5 W 1016 1034 1157 1157 A 2057 2057 A 2357 2357 A 2357 NA 2397 3496 7528 итн. (светне Xenon Бела за паркинг светла или дење работи светла, Светло до Килибар за возврат сигнал светла ). 2 ПАРЧИЊА 1157 Switchback (Жолто + Бела) LED Светилки + 2 ПАРЧИЊА BAU15 S Килибар LED Светилки.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат