.

.

New
Seimneire Лепило Четка Печат Времето Соголување, 0.27 x 0.32 x 40 ft со Висока Густина се Чувствува Вратата Четка Лента Прашина-Доказ Soundproof Windproof за Лизгачки Sash Врата, Прозорец ?

Seimneire Лепило Четка Печат Времето Соголување, 0.27 x 0.32 x 40 ft со Висока Густина се Чувствува Вратата

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

*Што Ќе се Добие - 1 x самолепливи четка лента, која големина е 0.27" x 0.32" x 40 ft / 7mm х 8мм x 12.2 m (Лепило Назад Ширина x Четка Должина x Должина).Забелешка : ве Молиме бидете сигурни да се измери разликата големина на вратата или прозорецот, а потоа да се намали на правото големина на производот што го сакате со ножици или сечилото на безбедно. *Одлична Изработка - Направени со еколошки материјал, не-токсични.Четка е дебела и мека, ниско ниво на триење, помалку lint, може да се warped без дисторзија, има силен отпор.Затоа, нашиот прозорец времето соголување обезбедува подобра запечатување перформанси.Погоден за празнините од 11/64" - 9/32" (4.5 мм - 7mm). *Дизајниран за Флексибилност - вратата печат лента е windproof, прашина-доказ, водоотпорна, анти-судир, и soundproof.Мала инвестиција во вашиот windows & doors може да се подобри енергетската ефикасност со варењето празнини & протекување.Како што се спречување на воздухот во клима уред или грејач избега. *Повеќе Апликации - Со силно лепило четка запечатување лента поддршка, времето лента е широко се користи во различни стаклени врати, прозорци дното и рамка, лизгачки врати, дрвени врати, сигурносни врати, гардероби, armoires, кабинети, и други пропусти.Да ви помогне да се спротивстави на нацрт, прашина, вода, и soundproof, ви донесе здраво и удобно живеење околина. *Грижете се-Бесплатно Гаранција Seimneire обезбедува 100% money-back 90-ден гаранција и 24hrs услуги на клиентите.Ако не сте задоволни или имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете задоволни решение.Seimneire Лепило Четка Печат Времето Соголување, 0.27" x 0.32" x 40 ft со Висока Густина се Чувствува Вратата Четка Лента Прашина-доказ Soundproof Windproof за Лизгачки Sash Врата, Прозорец Гардероба Печат, Сива Спецификација : Материјал : Синтетички Влакна + Лепило Боја : Сива Лепило Поддршка Ширина : 0.27" / 7mm Четка Должина : 0.32" / 8мм Вкупна Должина : 40 ft / 12.2 m Топло Напомени : 1. Боите може да има разлика како различни екранот, ве молиме да се разбере 2. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради рачни мерења на локации, и да бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат 3. Исчисти & се исушат на површината, едноставно тргни & стап да се формира тесни печат Најдобар Безусловна 90 дена Гаранција За Слободни!Seimneire се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство со нас и да ги задоволи 100% .Дали постојат какви било предмети или испорака проблеми, ве молиме e-mail контакт прво, ние може да се обрати својата загриженост во рок од 24 часа обично.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, ви Благодарам!Seimneire дава 100% гаранција за парите назад во рок од 90 дена, Ако вашиот производ е има производителот дефект, ние сакаме да го подобрите вашето искуство со давање ќе замена или враќање на средствата.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат