.

.

New
Кимберли Грант Спа Бебе Прозорец Valance (Укинати од страна на Производителот)

Кимберли Грант Спа Бебе Прозорец Valance (Укинати од страна на Производителот)

DEN 158.16

Количина на стоки
Достапно

Кимберли Грант Спа Бебе е среден век, модерен дизајн со современите форми.Во табот на врвот стил прозорец valance.Valance мерки 16 x 60 и се вклопува во стандардната големина на прозорецот.Лесно се грижи, машина мие со слични бои во топла вода.Со детални applique и вез во мешавина на текстура ткаенини.Од Производителот Кимберли Грант Спа Бебе Прозорец Valance е среден век, модерен дизајн со современите форми.Тоа доаѓа со детални апликација и вез во мешавина на текстура ткаенини.Во бои на меки теал, тен и taupe.Ова доаѓа во табот врвот стил прозорец valance.Valance мерки 16 x 60 и се вклопува во стандардната големина на прозорецот.Лесно се грижи, машина мие со слични бои во топла вода.Собори сува ниска топлина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат